Zespół Organizacyjny

ania Ania Gruszczyńska 

dyrektor i inicjator „Cambridge cLASs”

W roku akademickim 2017/18 rozpoczęłam studia magisterskie na wydziale edukacji na Uniwersytecie Cambridge. Wcześniej studiowałam geografię na tej samej uczelni. Przed podjęciem nauki na Cambridge, uczęszczałam do liceów w Polsce i Indiach, po czym ostatecznie znalazłam dla siebie miejsce w Leysin American School w Szwajcarii, gdzie otrzymałam pełne stypendium w klasie z programem IB. Wciąż utrzymuję kontakt z LAS i często wracam do Leysin. Jestem dyrektorem nowego programu szkoły letniej, LAS edge, którego pierwsza edycja odbędzie się w lipcu 2018 r. W wolnych chwilach trenuję taniec współczesny i spędzam czas z przyjaciółmi.

 

2017/18

21297544_1544891582216659_1387868510_o Antonina Kiełkowska

koordynator ds. aplikacji i kontaktów z kandydatami

Jestem studentką na drugim roku nauk przyrodniczych w Pembroke College, Cambridge. Ukończyłam Bruton School for Girls, gdzie wyjechałam dzięki stypendium British Alumni Society. Na studiach angażuję się m.in. w pracę CU Polish Society i Pembroke Junior Parlour Committee jako access officer. Jestem też odpowiedzialna za rozwijanie organizacji Project Access w Cambridge. W wolnych chwilach staram uczyć się języków obcych.

jacek Jacek Osiński 

koordynator ds. kontaktów ze szkołami

W 2016 ukończyłem studia magisterskie z inżynierii chemicznej w Cambridge, a obecnie rozpoczynam drugi rok studiów doktoranckich na tym samym wydziale. W pracy naukowej zajmuję się procesami rozdzielania mieszanin gazowych przy użyciu nanoporowatych materiałów. Pasjonuję się kulinariami oraz literaturą kryminalną.

 

Komisja stypendialna – pierwszy etap:
– CU Polish Society: Ania Gruszczyńska, Antonina Kiełkowska, dr Maciej Lisicki, Jakub Nagrodzki, Jacek Osiński, Alicja Szałapak, Marcin Wajs, Aleksandra Wittchen
Komisja stypendialna – drugi i trzeci etap:
– LAS: Gosia Skorupka-Ott
– LAS edge/CU Polish Society: Ania Gruszczyńska
– CU Polish Society: Antonina Kiełkowska, Mateusz Król, dr Maciej Lisicki, Jacek Osiński, Aleksandra Wittchen
 

2016/17

Aleksandra Wittchen

Studiuję na 3. roku muzyki w Trinity College, University of Cambridge oraz śpiewam w chórze Gonville and Caius College. Jestem absolwentką gimnazjum i liceum ZS “Bednarska” w Warszawie oraz Clifton College w Bristolu, gdzie pojechałam w ramach stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Chcę zostać śpiewaczką operową, a w wolnym czasie pasjonuję się sportami, Salvadorem Dalí, podróżuję i czytam.

 

Ania Olech

Po ukończeniu licencjatu z matematyki w Trinity College, Cambridge, rozpoczęłam studia magisterskie w zakresie Biologii Systemowej. Aktywnie uczestniczę i czerpię przyjemność z życia Polonii studenckiej w Cambridge, m.in. współorganizując konferencję „Next Step: Poland”. Swoją karierę kieruję w stronę bankowości inwestycyjnej. Na co dzień pasjonuję się sztuką, beztroskimi podróżami oraz gram w siatkówkę.

 

Alek Napieraj

Właśnie rozpoczynam drugi rok studiów prawniczych na University of Cambridge, gdzie angażuję się w pracę stowarzyszeń studenckich min. Cambridge Law Society, Sidney Sussex Law Society i Cambridge University Polish Society. Jestem absolwentem IB Diploma Programme, który ukończyłem z wynikiem 45 punktów.

 

 

Komisja stypendialna – pierwszy etap:
– CU Polish Society: Ania Gruszczyńska, dr Maciej Lisicki, Alek Napieraj, Ania Olech, Jacek Osiński, Tamas Sztanka-Toth, Marcin Wajs, Aleksandra Wittchen
Komisja stypendialna – drugi etap:
– LAS: Gosia Skorupka-Ott
– CU Polish Society: Ania Gruszczyńska, Cezary Łastowski, Ania Olech, Aleksandra Wittchen